Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

927 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt ndeshjes me Dnipron, hapesire per Medel ose M’Vila. Osvaldo…

Drejt ndeshjes me Dnipron, hapesire per Medel ose M’Vila. Osvaldo…
Bujar Berishaj

Roberto Mancini ka rekuperuar te gjithe te lenduarit, sa qe ne stervitjen e sotme kane munguar vetem Jonathan dhe Kovacic.

Kontrollet mjekesore te cilave u eshte nenshtruar Kovacic sot kane perjashtuar komplikime, edhe pse numri 10 kroat duhet te qendroj jashte per sfiden kunder Dnipro si nje mase paraprake. Asnje prove formacioni sot ne stervitje nga Mancio edhe pse ne Europa League do t’i jepet hapesire njerit nga Medel dhe M’Vila, kurse ne sulm do te rikthehet titullar Osvaldo.

Kete raporton Silvia Vallini nga Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.