Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

3,338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Sassuolo-Inter – Dy jashte dhe Sensi nuk rrezikon. Nga minuta e pare Bastoni, Politano dhe Gagliardini!

Drejt Sassuolo-Inter – Dy jashte dhe Sensi nuk rrezikon. Nga minuta e pare Bastoni, Politano dhe Gagliardini!
Inter Club Staff

“Conte humbet D’Ambrosion dhe Sanchez por nuk pritet te rrezikoje as Sensin i cili do te qendroje gjithashtu pushim.”

Keshtu shkruan Gazzetta dello Sport sot e cila tregon se per shkak se Godin dhe Vecino do te vijne me vone se te tjeret ne Milan per shkak te kombetares, pritet te kete hapsire nga minuta e pare per Bastonin dhe Skriniar do te luaje ne te djathte.

Do te rikthehet Candrva nga minuta e pare ne krahun e djathte me Gagliardinin favorit ndaj Vecinos.

Perpara po behet gati Politano, i vetmi sulmues qe ka qendruar ne Appiano per te punuar me Conten gjate kesaj jave pushim.

FORMACIONI I MUNDSHEM (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Asamoah; Politano, Lukaku.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.