Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

207 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…

Drejt Sassuolos, ja te rejat nga sulmi! Guarin dhe Palacio…
Inter Club Staff

Nga Appiano Gentile vijne te rejat e fundit per sa i perket formacionit qe tekniku zikalter Walter Mazzarri mund te hedhe ne fushe ndaj Sassuolos ne javen e dyte te Serie A, perballe publikt ne Meazza.

Ne sulm, Walter Mazzarri do te zgjedhe vetem ne momentin e fundit partnerin e Mauro Icardit, sepse Rodrigo Palacio sic ju kemi thene sapo eshte rikthyer ne stervitje nga nje problem serioz por ai ne ditet e fundit ka zhvilluar nje stervitje me te gjere se sa Pablo Daniel Osvaldo. Sky mohon mundesine e Guarin nga minuta e pare, lajm ky qe qarkullon nga dita e djeshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.