Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

196 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Sassuolos – Programi i stervitjeve gjate javes

Drejt Sassuolos – Programi i stervitjeve gjate javes
Inter Club Staff

Pas stervitjes se djeshme, skuadra e Walter Mazzarrit do te perfitoje dy dite pushim e do te fillojne stervitjen serisht te marten mbasdite. Nderkohe perpara ndeshjes se dyte te Serie A ndaj Sassuolos, zikalterit do te sterviten si me poshte:

Te marten 9 – Pas dreke.
Te merkuren 10 – Ne mengjes dhe pas dreke.
Te enjten 11 – Pas dreke.
Te premten 12 – Pas dreke.
Te shtunen 13 – Pas dreke (Ne stadium G.Meazza)
Te dielen 14 – Inter-Sassuolo

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.