Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Torino-Inter: Moduli? Varet nga Alvarez. Nese nuk ja del…

Drejt Torino-Inter: Moduli? Varet nga Alvarez. Nese nuk ja del…
Xhorxh Gellci

Sot pasdite, Walter Mazzarri do ta kete me ne fund skuadren te kompletuar dhe mund te filloje te pregatite ndeshjen e te dieles kunder Torinos.

Ka marre konfirmime pozitive mbi kushtet e Palacio dhe Campagnaro ndersa ngelet ndonje dyshim per Alvarez. Rekuperimi ose jo i argjentinasit do te kushtezoje dhe jo pak zgjedhjet e teknikut. Me Alvarez ne fushe do te shkohej drejt konfirmimit te 3-5-1-1, modul tanime i kolauduar. Ne rast se argjentinasi nuk ja del, ish tekniku i Napolit mund te mendoje te hedhe ne fushe 2 sulmues dhe Kovacic prapa tyre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.