Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

566 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Udineses: Nagatomo eshte gati. Per Jonathan dhe Hernanes…

Drejt Udineses: Nagatomo eshte gati. Per Jonathan dhe Hernanes…
Inter Club Staff

Stervitje e dyfishte dje per Interin. Sfida ndaj ishit Stramaccioni po afrohet dhe Mancini beson se do te rekuperoje Nagatomon per kete ndeshje. Japonezi eshte rikthyer ne grup dje pas problemit ne shpatull ndaj Dnipros.

Nderkohe duhet kohe e gjate per rikthimin e dy lojtareve te tjere te demtuar ne shkuader. Si per Jonathan e si per Hernanes, duket se ka nje fije shprese per ndeshjen ne Verona ndaj Chievos kurse prezenca e tyre ne fushe ndaj Udineses nuk shihet fare si mundesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.