Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

957 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejtori Sportiv Bazel: Dragovic – Inter? Situata…”

Drejtori Sportiv Bazel: Dragovic – Inter? Situata…”
Xhorxh Gellci

Aleksandar Dragovic eshte stervitur sot me Bazelin. Mbrojtesi austriak eshte ne pritje per lajme nga agjenti i tij ne lidhje me tratativen me Interin por deri tani nuk ka ndonje shenje se mund te jemi afer mbylljes se tratatives. Me pare, Interi duhet te shese dy nga tre mbrojtes: Silvestre, Chivu dhe Ranocchia.

Drejtori sportiv i Bazelit, Georg Heitz, ka komentuar keshtu tratativen me shoqerine zikalter: “Disa klube e kane kerkuar, por nuk tregoj se kush sepse tratativat jane private. Situata mund te ndryshoje nga minuta ne minute.” Ndoshta priten vetem shitjet ne shtepine zikalter per te zyrtarizuar gjithcka?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.