Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

122 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejtori Sportiv i Espanyol: “Longo nje talent, shpresoj qe tek Interi…”

Drejtori Sportiv i Espanyol: “Longo nje talent, shpresoj qe tek Interi…”
Andi Prifti

Oscar Pararnau, drejtori sportiv i Espanyol, ka folur keshtu per Samuele Longo-n, sulmuesin e Interit pas nje viti eksperience ne Spanje: “Longo e ka treguar qe eshte nje djale me talent. Kur ka pasur mundesine per te zbritur ne fushe me bluzen tone i ka treguar vlerat e tij dhe me eksperiencen ne Spanje ai do te rritet si lojtar. E shoh qe mund te beje mire dhe ne kampionatin Italian. Uroj qe te vazhdoje sa me mire me Interin ose me cfarado klubi tjeter“.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.