Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,689 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejtuesit dhe Mancini, prova per paqe. Takim pozitiv me Suning. Tani e ka radhen…

Drejtuesit dhe Mancini, prova per paqe. Takim pozitiv me Suning. Tani e ka radhen…
Inter Club Staff

Gjate dites se djeshme Roberto Mancini ka takuar njerezit drejtues te Suning per te shumpriturin takim ku do te vendosej jo pak.

Ne takimin e djeshem ishte prezent edhe Presidenti i Interit, Erick Thohir: tekniku zikalter dje nuk e drejtoi stervitjen e mbasdites per shka kte ketij takimi. Pas takimit, ai eshte pare me i qete dhe me i qeshur. Nje ore e mbushur me bashkebisedime per te tashmen dhe te ardhmen. Bisedat kane sherbyer per te qetesuar Mancinin qe kishte shume dyshime, edhe per te ardhmen e tij duke pare se kontrata i skadon ne fund te ketij viti. Eshte folur per nje zgjatje te saj, por do te ndodhe vetem ne fillim te vitit 2017 dhe natyrisht qe do te varet nga rezultatet sportive.

Per momentin do te vazhdohet perpara me Mancinin dhe emrat e mundshem per ta zevendesuar – nga De Boer tek Bielsa dhe Zenga – jane te gjithe te gatshem te vijne nese do te kete nje telefonate per ta.

Por per momentin duket se eshte rikthyer paqja ndermjet teknikut dhe drejtuesve pas takimit me Steven Jindong qe me shume mundesi do kete ndikuar pozitivisht tek Mancio duke i dhene siguri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.