Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

144 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ds Crvena Zvezda: “Stankovic eshte afer Fiorentina-s”

Ds Crvena Zvezda: “Stankovic eshte afer Fiorentina-s”
Andi Prifti

Nga faqet e sitit serb Sportske.net vijne disa deklarata nga Zoran Stojadinovic, drejtori sportiv i Crvena Zvezda ne Beograd, ne lidhje me te ardhmen e mesfushorit serb te Interit Dejan Stankovic: “Nuk eshte nje sekret fakti qe ne kemi folur me Stankovic – shpjegon dirigjenti. Por per momentin duket se prioriteti i tij eshte Fiorentina, qe ka bere disa hapa perpara. Vullneti i vete lojtarit eshte te luajte tek Crvena Zvezda per 6 muaj dhe ta mbylle ketu karrieren. Pas atij takimi ne fillim nuk jemi takuar me sepse flitej se me Fiorentina-n ishte gjithçka e e mbaruar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.