Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,879 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Duda, Toure dhe… Raiola: te rejat e fundit nga merkato e Inter

Bujar Berishaj

I intervistuat ne lidhje me ‘Calcio € Mercato’ ne SportItalia, Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje mbi emrat qe ndiqen nga Inter, duke nisur nga vizita e agjentit Mino Raiola ne Appiano.

Zikalterve i jane propozuar lojtaret si Kasami dhe Romero, por behet fjale per emra qe nuk jane akoma te nxehte. Duda eshte bllokuar, dje Inter ka takuar agjentin e tij dhe pret te mbyll tratativen me Legia Warsaw.

Per Yaya Toure  do te zbatohet “strategjia e heshtjes”, sepse deri tani ekspozimi i klubit per lojtarin ka qene i madh. Kondogbia rezulton te jete i paarritshehm. Monaco do tenis nga nje baze fillestare prej 30-35 milione dhe ne rast se vendos ta shes lojtarin do te kete shume pretendent.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.