Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

80 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Duncan, lojtari me i mire i Empoli – Livorno

Duncan, lojtari me i mire i Empoli – Livorno
Xhorxh Gellci

Sipas Gazzetta dello Sport, Alfred Duncan ka qene lojtari me i mire i ndeshjes dhe ka merituar noten 7.5 ne ndeshjen e djeshme Empoli-Livorno 1-1, finalja e pare e Play-Off per tu futur ne Serine A.

Sipas Sky, Walter Mazzarri e ka ndjekur me shume kujdes ndeshjen e djeshme dhe ka ngelur shume i kenaqur nga Alfred Duncan, duke pare ne te kualitet te ngjashem me ate te Valon Behramit, prandaj nje nga perforcimet per mesfushen Interi mund ta kete ne shtepi..

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.