Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dy klube europiane ne gjurmet e Ricky Alvarez

Dy klube europiane ne gjurmet e Ricky Alvarez
Erion Maksuti

Sipas asaj qe raporton Sport Direct News, Atletico Madrid dhe Manchester United po ndjekin me interes te madh trekuartistin e Interit, Ricky Alvarez. Mesa duket argjentinasi ka refuzuar propozimin per rinovimin e kontrates nga ana e drejtuesve zikalter dhe kjo do te sillte nje nxjerrje te tij ne merkato, mbase qe ne qershor te ketij viti. Per Simeonen, Ricky do ishte zevendesuesi ideal i talentit Koke, i cili eshte i gatshem te transferohet tek Barcelona.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.