Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,162 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dy lojtare te propozuar per Interin nga Anglia, nje ish-interist deshiron te kthehet! Lojtari tjeter…

Dy lojtare te propozuar per Interin nga Anglia, nje ish-interist deshiron te kthehet! Lojtari tjeter…
Bujar Berishaj

Edhe pse larg nga Milano, per Marko Arnautovic kemi degjuar te flitet.

Dhe tani, sic raportohet nga Sky Sport, idea e austriakut eshte qe te rikthehet ne Milano, saktesisht te Interi.

Gjate dites Piero Ausilio ka takuar vellaun dhe agjentin e Markos, duke i treguar keshtu drejtorit sportiv te Interit per synimet e lojtarit te West Ham United.

Megjithate, Ausilio nga ana e tij ka degjuar por nuk eshte se e terhjek aq shume idea e rikthimit te Arnautovic si zikalter.

Ne anen tjeter Ausilios i eshte propozuar eshte Moritz Bauer, mbrojtes austriak i cili luan per Stoke City.

Arnautovic do t’i interesonte Interit vetem ne kushte te caktuara, kurse mbrojtesi duket se nuk i intereson klubit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.