Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,409 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

Bujar Berishaj

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te ishin gati te ofronin 25 milion duke i shtuar kartonin e Lorenzo Crisetig dhe Francesco Bardi, tani ne huazim tek Cagliari respektivisht Chievo. Por ne pjate mund te vendosen edhe te rinjte si Camara Puscas si huazim, talente qe vijne nga akademia zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.