Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dybala, leviz Thohir! Presidenti telefonon Zamparinin, Inter mbetet ne loje. Duhet…

Bujar Berishaj

Te reja ne frontin Dybala, kete here leviz presidenti Thohir. E zbulon eksperi i merkatos Alfredo Pedulla, qe shton te sajti i tij:

“Inter nuk deshiron te dorezohet per Dybala qe mbetet prioritet per repartin e sulmit, duke ditur qe Juventus eshte vene ne levizje me pare, do te luaj ne Champions dhe ka nje mundesi te rendesishme dhe te menjehershme ekonomike pa pasur nevoje te bej nje shitje te rendesishme. Por Inter kerkon te mbetet ne loje deri ne fund, ne oret e fundit eshte regjistruar nje telefonate e Thohir per Zamparinin per te provuar zhbllokimin. Nuk jane lojtaret qe do te perdoren si shkembim ata qe do te bejne diferencen, por ne oferte cash qe duhet rritur ne krahasim me 23-25 milione te ofruara si baze. Do te jene thelbesore menyra e pageses. Nderkohe, Thohir po leviz…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.