Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

929 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E BUJSHME – Joao Cancelo do transferohet ne Angli tek Wolverhampton: oferte e cmendur!

E BUJSHME – Joao Cancelo do transferohet ne Angli tek Wolverhampton: oferte e cmendur!
Bujar Berishaj

Ndonjehere merkato te sjell shume te papritura, pak a shume si me Joao Cancelo.

I ardhur te Interi ne vere dhe pas nje sezoni shume te mire si zikalter, aventura e portugezit duket se do perfundoj ashtu sic ishte edhe ne kontrate. Vetem nje huazim.

Kjo sepse e ardhmja e Joao Cancelo duket larg Milanos. Por edhe larg Italise.

As Inter e as Juve, por as Manchester United. Sipas informacioneve te redaksise se Sky Sport lojtari eshte drejt transferimit ne Angli te Wolverhampton per plote 40 milione euro.

Kjo eshte fal punes nga agjenti Jorge Mendes qe po synon te dergoj te Wolverhampton edhe portugezin tjeter Andre Silva te Milanit.

Nje bilanc per t’u rregulluar dhe nje Valencia e pa lekundur nga qendrimet e saj per lojtarin. Keshtu e ardhmja e Cancelos eshte larg Interit, ne Angli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.