Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,881 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E cuditshme por shume e vertete: Balotelli zyrtarisht lojtar i Interit!

Bujar Berishaj

Mund te ju tingelloj si dicka e cuditshme, por ne fakt eshte shume e vertete. Po, sepse Balotelli eshte lojtar i Interit!

Megjithate qetesohuni, sepse behet fjale per nje tjeter Balotelli. Behet fjale per nje djalosh te ri Vinicius, emri i tij i vertete, por te gjithe e therrasin Balotelli per “arsye te dukshme”, mjafton te shikosh foton. Ne Brazil, pervec lajmit se ngjan me Balotellin kane shruar edhe sepse lojtari eshte blere nga Interi. Braziliani i ri ka thene:

“Per mua eshte nje nder te arrij ne nje klub kaq te madh, ka qene gjithmone nje enderr per mua. Jam shume i lumtur, eshte nje hap i rendesishem per mua dhe e falenderoj Interin qe ka besuar te potenciali im, do te kerkoj te bej me te miren”.

"Balotelli"

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.