Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,144 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FRIKSHME – Inter, ja cfare kalendari BOMBE perpara Barcelona-Inter dhe pas Tottenham-Inter

E FRIKSHME – Inter, ja cfare kalendari BOMBE perpara Barcelona-Inter dhe pas Tottenham-Inter
Inter Club Staff

Eshte e vertete, tifozeve te Interit pas shume vitesh ne terr i kishin munguar emocionet e shortit te Champions League.

E keshtu, pas asaj Lazio-Inter me maj qe i dha zikalterve bileten per ne Champions ja tek erdhem sot tek shorti i Monte Carlos ku Interi gjeti nje grup te vertete te hekurt.

Perballe zikalterve do te jene Barcelona, Tottenham dhe PSV. Nje grup aspak i lehte ne leter, por sic eshte e veshtire Barcelona dhe Tottenham per Interin, ashtu eshte edhe Interi per ta me siguri duke pare reagimet e klubeve.

Por nderkohe qe te gjithe jen ende me entuziazmin e shorteut, per Interin nuk ka edhe aq lajme te mira duke pare kalendarin para dhe pas Barcelona-Inter por edhe pas Tottenham-Inter.

Le ti shikojme keto dy jave qe jane quajtur BOMBE ne Itali me detaje.

Java e pare, para dhe pas Barcelona-Inter:

21 tetor, Inter-Milan

24 tetor 2018 Barcelona-Inter.

27 tetor 2018, Lazio-Inter.

Java e dyte e hekurt per Interin pas Tottenham-Inter:

28 nentor 2018, Totenham-Inter.

2 dhjetor 2018, Roma-Inter.

9 dhjetor 2018, Juventus-Inter.

11 dhjetor 2018, PSV-Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.