Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Acerbi pothuajse nje lojtar i Interit: ja te gjitha detajet e operacionit. “Behet me dije se ne keto caste…”

E FUNDIT – Acerbi pothuajse nje lojtar i Interit: ja te gjitha detajet e operacionit. “Behet me dije se ne keto caste…”
Inter Club Staff

Me sa duket ne keto caste eshte konfirmuar gjithcka per sa i takon kalimit te Francesco Acerbit tek skuadra e Interit.

Per kete gje flet FcInterNews.it, e cila tregon edhe detaje te asaj qe pritet te ndodhe ne oret ne vazhdim, me Interin qe mund te zyrtarizoje italianin.

“Transferimi i Acerbit tashme eshte pothuajse i bere dhe Federico Pastorello qe ndodhet ne Liverpool per nje operacion tjeter, duket se ka mbyllur gjithcka paraprakisht me Interin”.

“Lojtari ka arritur nje marrveshje me Interin prej ditesh, dhe nuk mbetet gje tjeter vec firmave ne kontrate me Interin”.

“Ai do te vije ne Milano me nje huazim te thjeshte, per vetem nje vit, me te drejte per tu blere perfundimisht nga Inter”.

“Acerbi vetem pak me pare ka qene duke bere vizitat mjekesore prane CONI, pikerisht per transferimin tek Inter”.

“Nderkohe ne seline e Interit ndodhet Beppe Marotta, i cili do te jete aty kur lojtari te mberrije per firmen e tij”.

“Keshtu mbyllet edhe telenovela e mbrojtesi te qendres qe do te jete gjate sezonit edhe zevendesi i Stefan De Vrij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.