Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Cancelo akoma me zemren zikalter! E degjeneron Tuttosportin menjehere pas… (FOTO)

E FUNDIT – Cancelo akoma me zemren zikalter! E degjeneron Tuttosportin menjehere pas… (FOTO)
Bujar Berishaj

“Cancelo therret Juven”.

Ky eshte titulli kryesor ne faqen e pare te Tuttosport qe do te dal sot ne mengjes ne shitje. Nje interviste ekskluzive e gazetes torineze me mbrojtesin portugez qe se fundi ishte lojtar i Interit.

Pervec titullit shkruhet edhe: “Prisja me shume konsiderate nga Interi. Kam deshire per Champions dhe jam nje fans i Douglas Costa”.

Deri ketu gjithcka shume bukur dhe ne rregull. Te pakten keshtu dukej, derisa vet Cancelo vendosi qe te pergenjeshtroj publikisht Tuttosportin duke ua perplasur per fytyre genjeshtrat dhe manipulimet e tyre me fjalet e lojtarit.

“WTF? Kur njerezit nuk dine te bejne punen e tyre sic duhet”, ishin fjalet e Cancelo ne Instagram qe permes nje instastory ka treguar te gjithe te verteten rreth kesaj interviste.

Kjo faqe e pare e Tuttosport eshte nje deshmi e gjalle dhe shume e forte qe prostitucioni intelektual ne Itali vazhdon te jete prezent akoma edhe ne ditet e sotme.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.