Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

5,194 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Eriksen niset menjehere drejt selise se Interit! Vizitat mjekesore duket se kane kaluar me sukses!

E FUNDIT – Eriksen niset menjehere drejt selise se Interit! Vizitat mjekesore duket se kane kaluar me sukses!
Inter Club Staff

Te shumte tifozet e Interit prezent ne keto minuta prane selise se CONI ku Eriksen zhvilloi fazen e dyte te vizitave mjekesore.

Sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport ne keto caste, vizitat mjekesore kane kaluar me sukses te plote per Christian Eriksen qe do te firmose edhe kontraten qe e lidh me Interin deri ne 2024.

Ai keshtu do te behet mesfushori me i ri i Interit.

Nje rrugetim shume i gjate ky per Interin dhe Marotten qe kishte nisur kontaktet e para me lojtarin qe ne 22 nentorin e larget.

Interi siguron ne kete menyre nje nga mesfushoret me te mire ne bote per pjesen e dyte te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.