Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

1,980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – “Inter, cfare pakti i hekurt me Bremer: ja super oferta qe sapo ka refuzuar ai ne Premier: e ka kerkuar pikerisht…”

E FUNDIT – “Inter, cfare pakti i hekurt me Bremer: ja super oferta qe sapo ka refuzuar ai ne Premier: e ka kerkuar pikerisht…”
Inter Club Staff

Gleison Bremer po pret vetem Interin dhe eshte prane Interit. Ky eshte lajmi me i fundit sot, edhe pse nuk eshte nje lajm i ri.

Me sa duket, klubi i Interit, pas sigurise qe eshte rritur se Milan Skriniar mund te largohet, nga ana tjeter ka fituar siguri mbi ardhjen e Bremer.

Per kete gje flet sot La Repubblica, e cila tregon edhe te rejat e fundit nga lojari qe eshte shpallur si mbrojtesi me i mire i Serie A per sezonin qe sapo eshte lene pas.

“Me sa duket, Bremer tashme ka bere zgjedhjen e tij: ka zgjedhur Interin, qe prej janarit te kaluar, kur askush nuk e dinte”.

“Ai e ka bere kete gje me vendosmeri dhe ka refuzuar edhe milionat e Premier League ne ditet apo javet e kaluara”.

“Ne fakt, ka qene klubi i Tottenham me Conten dhe Paratici qe kane tentuar te prishin paktin me Interin por nuk ka pasur asgje per te bere per ta.”

“Kjo sepse Bremer eshte treguar njeri i fjales edhe pse ne Premier League do te paguhej me shume se tek Inter apo ne Serie A”.

“Tashme Bremer ka zgjedhur Interin dhe Torino madje ka filluar ta pranoje kete fakt. Edhe pse do te kishte preferuar nje shitje te shtrenjte ne Angli per lojtarin e saj… Por sa mire per Interin, qe dicka e tille nuk do te ndodhe. Edhe njehere tjeter drejtuesit e Interit jane treguar shume te afte ne merkato.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.