Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Inter, dalin fotot e para te bluzes se pare per sezonin 2018-19!

E FUNDIT – Inter, dalin fotot e para te bluzes se pare per sezonin 2018-19!
Inter Club Staff

Sa here afrohet fundi i sezonit, sic ka ndodhur edhe ne vitet e kaluara, ne rrjet fillojne te qarkullojne fotot e bluzes se pare te mundshme te Interit ne sezonin e ri.

Nese gjithcka do te konfirmohet, do te kete keshtu nje rikthim te ‘Biscione’ (gjarprit) ne bluzen zikalter dhe vizat e zeza dhe te kaltra do te jene te rregullta.

Duket se pas zerave te pare, kane ardhur edhe konfirmimet e para per sa i perket bluzes se pare te Interit per sezonin e ardhshem.

Ne javet e kaluara, FcInterNews.it kishte sjelle disa koncepte se si mund te ishte bluza ne sezonin 2018-19, por kjo e sotshmja duket se eshte shume me afer realitetit sepse mendohet se burimi eshte nje fabrike prodhimi e Nike.

Sipas sajtit te specializuar esvaphane.com, tashme bluza e re e Interit eshte vendosur.

Ky portal ka postuar sot disa imazhe te cilat tregojne gjithcka cfare esht thene me lart.

Keshtu, pas eksperimenteve me vizat zikalter, Interi pritet te rikthehet tek nje bluze tradicionale.

Nderkohe, ne vizat e kaltra mund te kete disa rombe qe te japin idene e gjarperit, lekures se gjarprit me sakte dhe natyrisht kjo ka te beje me simbolin e Interit.

Shkrimet ne bluze do te jene me ngjyre te arte.

Ja disa foto te bluzes se pare: 

maglia

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.