Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

554 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Inter, mblidhet ne menyre urrgjente Bordi Drejtues i klubit: ja pse!

E FUNDIT – Inter, mblidhet ne menyre urrgjente Bordi Drejtues i klubit: ja pse!
Inter Club Staff

Ceshtjet e shoqerise zikalter do te diskutohen diten e neserme ne mbledhjen e jashtezakonshme te Bordit Drejtues.

Keshtu, do te ndodhe nje mbledhje e keshillit te administrimit (e jashtezakonshme) me Steven Zhang te lidhur direkt nga Kina.

Do te flitet – sipas Corriere dello Sport – per gjerat e fundit qe po ndodhin ne boten zikalter, por edhe per mundesine e shitjes.

“Sipas informacioneve te para, do te flitet ne radhe te pare per skadencat e pagesave te rrogesave dhe mbase do te flitet edhe per merkaton.”

“Do te shihet nese do mund te behet dicka, nese ka marzhe per nje manover pavarsisht se rregullat e vendosura duhet te respektohen dhe jane te qarta.”

“Eshte e paevitueshme – vazhdon Corriere – qe te mos flitet edhe per qellimet e Suning per shitjen e klubit.”

“Kinezet e kane mohuar nepermjet fjaleve te presidentit kete gje, por ne ambjentet financiare flitet fuqishem per dicka te tille.”

“Tratativa me BC Partners ne kete moment flet per nje tratative qe mund te mbyllet ne vetem pak muaj me Suning.”

“Me siguri, qe neser do te merret vesh me shume per gjithcka cfare po ndodh te zikalterit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.