Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

162 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – “Inter, zbulohen provat e fundit te Contes ne Appiano: ne mbrojtje sot do te luaje…”

E FUNDIT – “Inter, zbulohen provat e fundit te Contes ne Appiano: ne mbrojtje sot do te luaje…”
Inter Club Staff

Nga njera ane kombetaret, nga ana tjeter Real Madrid, ne mes Torino: nuk eshte nje moment i thjeshte per Interin e Antonio Contes.

Pas nje fillimi sezoni me vetem tre fitore ne 10 ndeshje, nevoja per te kthyer faqe eshte shume e madhe.

“Nga provat e fundit ne Appiano Gentile, me sa duket, disa lojtare te medhenj te skuadres zikalter do te pushojne sot ndaj Torinos.”

Kete e shpjegon Sport Mediaset, e cila tregon edhe te rejat e fundit nga kampi zikalter per si i perket formacionit.

“I pari eshte Sanchez, qe mund te luaje nga minuta e pare kunder Torinos duke ulur ne stol keshtu Lautaro Martinez.”

“Por te mos harrojme, sot na pret edhe nje revolucion ne mbrojtje, ku De Vrij dhe Skriniar me sa duket me te vertete do te qendrojne ne stol.”

“Ne vend te tyre, nga provat e fundit te bera ne Appiano, ka dale ne pah se do te luaje D’Ambrosio dhe Ranocchia.”

“Nderkohe, Young ende eshte nje dyshim, sepse ne vend te tij mund te luaje edhe Ivan Perisic, per ta lene anglezin pushim per Realin e Madridit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.