Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

673 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Interi zyrtarizon numrin e fanelles se Radja Nainggolan: ja video e publikuar pak me pare

Inter Club Staff

“Kush eshte i pari qe mund te parashikoje se cfare numri do te mbaje Radja Nainggolan ne shpinen e tij?”

Keshtu pyeti Interi pak me pare ne rrjetet sociale dhe klubi zikalter duket se pergjigjen e ka dhene po vete.

Ai do te mbaje mbi shpine numrin 14, nje numer ku nuk mund te mungonte numri 4 ne te, numer qe Nainggolan e ka kaq shume perzemer.

Me poshte, mund te ndiqni edhe videon e publikimit nga ana e Interit te numrit te Ninjas, nje historik te shkurter te numrave te Nianngolan dhe disa foto te publikuara pak me pare nga klubi:

Ninja Nainggolan ne tete vitet e tij te fundit ne Itali ka pasur pas shpine numrin 4, me perjashtim te muajve te pare tek Roma ku ka pasur numrin 44.

Radja ka lindur ne daten 04 maj, por keto dy numra nuk mund ti mbaje dot ne shpine.

Arsyeja se smund te mbaje numrin 4 eshte se ky numer eshte terhequr ne nder te Zanettit ndersa numri i dyte eshte i Ivan Perisic.

Tek Piacenza ai ka pasur 21 dhe 23, tek Cagliari edhe numrin 28, tek Belgjika ka pasur disa numra si 6, 16 dhe 18, por te Interi ai mund te zgjedhe nje numer shume te rendesishem dhe me kuptim.

Nderkohe, keto jane disa foto te publikuara pak me pare nga Interi ne Instagram:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.