Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,317 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA ANGLIA – “Per te mos u besuar ajo qe po ndodh me Dybala: ai ka marre nje oferte nga…”

E FUNDIT NGA ANGLIA – “Per te mos u besuar ajo qe po ndodh me Dybala: ai ka marre nje oferte nga…”
Inter Club Staff

Me sa duket ne keto caste nga Anglia ka ardhur vertete nje lajm shume i rendesishem per Paulo Dybala.

Argjentinasi eshte ne skadence nga Juventusi dhe pritet qe te zgjedhe shume shpejt edhe destinacionin e tij te ardhshem.

Por me sa duket, sipas asaj qe thuhet direkt nga Britania e Madhe, argjentinasi e ka ndare mendjen qe tani.

“Ne kete moment qe po flasim, ajo qe po ndodh me Dybala eshte per tu mos u besuar duke pare shifrat ne mes.”

“Lojtari ka ndalur pa u nisur akoma mire sulmet e klubeve si Arsenal, Tottenham apo Newcastle edhe pse shifrat kane qene teper te larta.”

“Pse? Me sa duket ai deshiron vetem Interin. Keta te fundit jane gati ti ofrojne Dybala nje kontrate te nje niveli te larte, por prape nuk i afrohet dot shifrave te Premier League.”

“Peshen me te madhe ne kete vendim po e ze deshira e Dybala per te vazhduar me qendrimin e tij ne Itali.”

“Nderkohe nga Inter mund te largohet Lautaro Martinez per te cilin eshte e interesuar Tottenhami i Contes”, tregon The Sun.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.