Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA SKY – Inter, ndryshon oferta per Lukaku: “Ja shifra me e fundit e ofruar nga Marotta: plot…”

E FUNDIT NGA SKY – Inter, ndryshon oferta per Lukaku: “Ja shifra me e fundit e ofruar nga Marotta: plot…”
Inter Club Staff

Dite shume te rendesishme ne “The Corner” te Viale della Liberazione 18 ku Inter ka edhe seline e saj.

Zikalterit po vrapojne me shpejtesi kunder kohes per ti dhene mundesi Simone Inzaghit qe te kete nje skuader te kompletuar qe diten e pare te grumbullimit.

Per kete gje foli pak me pare edhe Sky Sport, e cila ka treguar keshtu te rejat e fundit nga selia zikalter pas takimit te ndodhur pak me pare.

“Vetem disa ore me pare, Inzaghi ka qene ne seline e Interit per te marre nje azhornim te fundit rreth tratativave te merkatos.”

“Per kete gje po punojne Marotta dhe Ausilio te cilet po bejne gjithcka qe si fillim ne Milano te rikthehet Romelu Lukaku, ai qe ne kete qytet u shpall mbret.”

“Te rejat e fundit ne fakt tregojne se Inter ka bere nje oferte totalisht te re per Chelsean: Inter e ka rritur oferten nga 5 milione euro plus bonuse ne 7 milione euro plus bonuse.”

“Ne kete takim te gjate ndermjet drejtuesve dhe Inzaghi edhe njehere tjeter eshte folur gjate per largimet por mbi te gjitha, per afrimet.”

“Gjithesesi, shifra e fundit e Marottes per Chelsean per kartonin e Lukakut ne huazim eshte teper e rendesishme: rreth 10 milione euro ne total bashke me bonuse per vetem nje vit. Nje investim jo i vogel.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.