Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

637 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA SKY – Inter, nje rikthim i madh nga minuta e pare ndaj Shakhtar? “Inzaghi po mendon per…”

E FUNDIT NGA SKY – Inter, nje rikthim i madh nga minuta e pare ndaj Shakhtar? “Inzaghi po mendon per…”
Inter Club Staff

Pas barazimit te djeshem me Atalanten, ne shtepine Inter po mendohet qe tani per Champions League.

Menjehere perpara eshte sfida ndaj Shakhtar, e cila eshte nje ndeshje shume e rendesishme per te ardhmen e skuadres se Inzaghit ne Champions League.

Kjo ndeshje do te luhet ne Ukraine dhe eshte shume decizive, sidomos pas asaj humbje te pamerituar me Real Madrid.

“Duket se kemi lajme te mira per Simone Inzaghin per sa i perket kesaj ndeshje”, ka zbuluar vetem pak minuta me pare Sky Sport Italia.

“Tranjeri i Interit ne Kiev do te kete edhe Correa: argjentinasi nuk eshte grumbulluar per ndeshjen me Atalanten sepse kishte bere vetem nje stervitje te plote me skuadren.”

“Por tani duket se ai demtim i marre eshte prapa shpines dhe ai po tenton te marre nje fanelle titullari ne kete ndeshje.”

“Gjasat jane qe ai ta nise nga pankina por Inzaghi po mendon vertete per nje rikthim te madh: nese ai do te jete mire fizikisht, do te luaje nga minuta e pare ndaj Shakhtar.”

“Kjo edhe per te lene nje ndeshje pushim Dzeko sepse lojtari ka luajtur me te vertete shume ne kete periudhe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.