Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

705 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA SPANJA: “Conte po ben gjithcka per nje TOP PLAYER te Real Madrid: po kerkon…”

E FUNDIT NGA SPANJA: “Conte po ben gjithcka per nje TOP PLAYER te Real Madrid: po kerkon…”
Inter Club Staff

Antonio Conte nuk ndalet te Achraf Hakimi, por me sa duket po tenton nje tjeter goditje te Real Madrid.

Tekniku zikalter pas blerjes se marokenit, ka vene ne shenjester nje tjeter TOP PLAYER ne pronesi te Realit.

Sipas asaj qe tregon ne keto minuta e perditshmja spanjolle Sport, Conte i ka kerkuar Interit nje tjeter madrilen.

“Me sa duket eshte Isco objektivi i radhes i zikalterve, me ne krye Conten qe e shikon lojtarin si perfekt per sezonin e ri.”

“Ai e njeh shume mire rolin qe lojtari ka ne Madrid ne kete moment dhe faktin se ai nuk eshte me ne planet e Zinedine Zidane.”

“Mesfushori spanjoll eshte ne skadence kontrate ne vitin 2022 dhe nuk deshiron te rinovoje kontraten e tij me Realin.”

“Kjo gje mund te sjelle edhe renien e cmimit te tij, qe nuk eshte me si njehere e nje kohe, dhe Interi mund te perfitoje per ta blere ate me nje cmim te ulet.”

“Interi gezon nje mardhenie shume te mire me Real Madrid dhe kjo mund te ndihmoje palet ne gjetjen e nje marreveshje.”

“Marreveshja ne kete moment perllogaritet qe te gjendet tek 20 milione eurot.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.