Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

975 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Radja Nainggolan aksident me makine ne autostrade

E FUNDIT – Radja Nainggolan aksident me makine ne autostrade
Inter Club Staff

Nje lajm jo i kendshem vjen ne keto momente nga Italia ku Radja Nainggolan duket se ka bere nje aksident automobilistik ne autostrade. 

Sipas asaj qe thuhet ne keto momente nga FcInterNews.it, e cila citon Forzaroma.info, pasditen e sotme, Radja Nainggolan ka qene protagonist ne nje incident rrugor ne autostraden A1, ne Itali, nderkohe qe ishte ne bordin e Ferrarit te tij, GtC 4 Lusso.

Lojtari zikalter po udhetonte nga Roma drejt Milanos ne momentin e aksidentit.

Radja Nainggolan pritet te filloje te henen pre-season me Interin dhe do te jete ne urdherat e Spallettit bashke me lojtaret e tjere dhe ky lajm pikerisht per kete fakt ka frikesuar tifozet e Interit ne momentin e pare, por per fat te mire, asgje serioze per te.

Per Ninjen tregohet se nuk ka asgje te rende, por vetem pak frike ne fillim dhe nervozizem qe ka aksidentuar makinen e sapoblere.

Ja cfare shkruan Forzaroma.net per incidentin:

“Kater kilometra pas qytetit Arezzo – lexohet ne shkrimi ne tyre – belgu ka djegur nje gome ne autosrade dhe eshte perplasur me bordurat jashte rruges, duke prishur nje pjese te konsiderueshme te Ferrarit te tij nga jashte.”

“Asnje dem nderkohe per lojtarin qe ka marre menjehere ne telefon Policine per te regjistruar incidentin, por edhe per te levizur makinen.”

“Mesfushori me pas eshte shpqeruar ne Prato ku kompania Ferrari i ka zevendesuar makinen me nje tjeter.”

Tifozet zikalter mund te marrin fryme lirisht: asnje problem per Radjan!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.