Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

700 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Spalletti duket se ka vendosur: ja formacioni i mundshem i Interit! Vecino ne vend te…

E FUNDIT – Spalletti duket se ka vendosur: ja formacioni i mundshem i Interit! Vecino ne vend te…
Ardis
  • On 29/10/2018, 19:17

E gjithe vemendja tek ndeshja ne Stadiumin Olimpik: sonte do te luhet ndeshja e kthimit te 20 maj-it Inter-i fitoi ne castin e fundit kualifikimin ne Champions League ndaj Lazio-s.

Bardhekaltrit kerkojne shpagim kesaj rradhe, zikaltrit duan te ngrene koke mbas humbjes ndaj Barcelone-s dhe te vazhdojne rrugen e fitoreve rresht ne kampionat.

Luciano Spalletti do ti duhet te luaje serish pa Radja Nainggolan ne rolin e mesfushorit te avancuar: per te zevendesuar belgun, duket se eshte ne avantazh Vecino, dhe mesa duket, sipas Sky Sport, jane rritur shancet per te pare edhe Keita Balde ne fushe mbrpa shpatullave te Icardi-t.

Roberto Gagliardini rigjen serish rolin e tij ne mesfushe ne krah te Marcelo Brozovic, ndersa ne qender te mbrojtjes kthehet ish lojtari i Lazios De Vrij sebashku me Skriniar, ndersa nga krahet flitet per Vrsaljko dhe Dalbert.

Keto jane formacionet e mundshme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.