Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,133 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT – Vidal-Inter, vjen e papritura: rihapet tratativa me Interin! Ja te rejat e fundit..

E FUNDIT – Vidal-Inter, vjen e papritura: rihapet tratativa me Interin! Ja te rejat e fundit..
Inter Club Staff

Eshte pikerisht momenti per te thene “e pabesueshme por e vertete.”

Duket se Interi e shtea afruar perseri shume afer Arturo Vidal dhe ky lajm ka ardhur vetem pak sekonda me pare nga Italia.

Gjate dites se djeshme, ndodhi e papritura kur Vidal qe mendohej se ishte nje hap larg Interit u afrua me Barcelonen dhe te gjithe e dhane si te mbaruar transferimin e tij ne Spanje.

Por me sa duket, nuk ka qene plotesisht keshtu, ose te pakten keshtu pretendon FcInterNews.

Duket se telenovela Arturo Vidal ne shtepine Inter nuk ka ardhur akoma ne fund: sipas asaj qe tregon redaksia e FcInterNews, Interi eshte rikthyer ne menyre te fuqishme ne gare per kilienin qe dukej nje hap larg Barcelones.

Ne mengjesin e sotshem, zikalterit kane rinisur kontaktet me perfaqesuesit e Guerriero per te rihapur tratativen dhe kesaj radhe per te per ta mbyllur perfundimisht ate.

Sipas FcInterNews, priten te reja edhe ne oret ne vazhdim por duhet pare se si do e marre kete Barcelona.

Nderkohe, vete lojtari duket se nuk ja ka mbyllur porten zikalterve pavarsisht gjerave qe kane ndodhur ne oret e kaluara.

Theksojme se ky eshte nje lajm i dhene pak minuta me pare nga FcInterNews dhe se priten konfirmime te tjera. Per momentin eshte thjesht nje thashethem i minutave te fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.