Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E pabesueshme nga Anglia: “Lukaku perjashtohet nga Chelsea? Ja cfare po ndodh. Fjalet per Interin kane…”

E pabesueshme nga Anglia: “Lukaku perjashtohet nga Chelsea? Ja cfare po ndodh. Fjalet per Interin kane…”
Inter Club Staff

Nga Anglia vjen nje lajm shume i bujshem dhe i pabesueshem: Thomas Tuchel po mendon qe te perjashtoje Romelu Lukaku nga skuadra e Chelsea.

Edhe pse sot perballe do te jete Liverpool, me sa duket belgu ka bere qe tekniku i Chelsea te nevrikoset shume me ato fjale.

Por cfare po ndodh? “Sipas asaj qe zbulohet diten e sotme nga Sky Sport ne Angli, lojtari ka pasur nje perballje te forte me Tuchel.”

“Gjithcka ka nisur nga fjalet e Lukakut per deshiren per tu rikthyer tek Interi dhe per pakenaqesine e tij te Chelsea.”

“Sulmuesi belg ka treguar publikisht se nuk eshte i lumtur ne Londer dhe ka kercenuar me largim skuadren e tij.”

“Ai nder te tjera ka thene se nuk eshte i kenaqur as me skemen qe tranjeri Tuchel perdor te Chelsea dhe se ajo ishte ndryshuar me kalimin e kohes.”

“Nderkohe, sipas Matt Law, nje gazetar afer klubit, lojtari mund te perjashtohet nga skuadra per disa kohe duke filluar nga sot.”

“Me te vertete qe e ardhmja eshte bere shume e paqarte per Romelu Lukaku ne kete moment qe ne Londer nuk po kalon aspak mire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.