Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,692 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E pamundur te thuash se Mancini nuk i ka dhene Interit loje. Por eshte tradhetuar nga…

E pamundur te thuash se Mancini nuk i ka dhene Interit loje. Por eshte tradhetuar nga…
Inter Club Staff

Gjithcka mund te thuhet, por qe Mancini nuk i ka dhene nje loje Interit, kjo nuk thuhet dot.

Edhe dje, sipas Gazzetta dello Sport, formacioni i tij 4-3-3, i dha skuadres zikalter mundesi te ishte padrone e fushes se lojes per shume fragmente. Sigurisht qe mbeten akoma dy probleme: I pari ka te beje me golat e paket te shenuar dhe i dyti ndoshta me i rendi eshte se mbrojtja nuk gezon kurre e keshtu, trofeu qe ai ka fituar plot dhjete here, arkivohet per kete sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.