Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,697 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eder per IC: “Pavarsishte polemikave te ndeshjes kunder Juves, ne ishim te perqendruar. Penalltia? Nuk e di, do ta shoh ne Tv”.

Eder per IC: “Pavarsishte polemikave te ndeshjes kunder Juves, ne ishim te perqendruar. Penalltia? Nuk e di, do ta shoh ne Tv”.
  • On 12/02/2017, 19:44

Eder ka folur ne mikrofonat e Inter Channel pas ndeshjes kunder Empolit: “Tre pike shume te rendesishme, kunder nje skuadre qe po punon shume. Fitore shume e rendesishme per klasifikimin. Goli? Doja te isha i sigurt qe do shkonte gol. Mungesat ju ka bere me te pergjegjshem? Jo vetem mua, por te gjithe. Nuk me pelqen te flas per mungesat pasi jemi nje grup prej 25 lojtaresh qe po punojme shume mire. Duhet te punojme keshtu per te arritur objektivin e vendosur. Assisti per Candreva? Ju krijua mundesia dhe jam i lumtur per golin e tij. U vendosem ne fushe ne menyren e duhur ashtu si kunder Juventusit. Pavarsishte polemikave, ne ishim te perqndruar dhe sot u pa.  Penalltia? Isha ne shpejtesi, te vendosje ishte e veshtire, do e rishoh dhe nuk dua te krijoj polemika. Nga Tv duhet ta keni kuptuar nese ishte apo jo nje penallti”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.