Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,103 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eder pret Sorianon: “Eshte i Interit ne vere? Keshtu thuhet. Une…”

Eder pret Sorianon: “Eshte i Interit ne vere? Keshtu thuhet. Une…”
Inter Club Staff

Gjate intervistes se tij te leshuar per Gazzetta dello Sport, sulmuesi i ri i Interit, Eder, ka folur edhe per merkaton dhe mundesine per tu bashkuar serisht ne vere me Sorianon, por kesaj radhe me bluzen zikalter.

“Soriano do te vije tek Interi? Keshtu thuhet… por une nuk di me shume: e sigurte se nese do e bleje Interi do te beje nje goditje te madhe. Soriano eshte nje mesfushor modern, komplet, di ti beje mjaft mire te dyja fazat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.