Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

912 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Edhe Everton per Ince. Dhe nderkohe Pullis e llaston.

Edhe Everton per Ince. Dhe nderkohe Pullis e llaston.
Ardis
  • On 16/04/2014, 14:04

Javen e kaluar eshte rikthyer emri i Tom Ince per merkaton verore zikalter. Nga Angli vijne lajme per konkurrencen, e cila do te jete e ashper: mbi djalin e Paul Ince eshte vene ne ndjekje Everton, Tottenham, Newcastle dhe Crystal Palace qe kerkon ta shese plotesisht. Eshte pikerisht trajneri i Eagles qe shpreh deshiren per te stervitur Ince“Do te me pelqente qe tja rregulloja situaten kontraktuale sepse ai do te behet nje Top Player. Ai ka qene fantastik, i ka te gjitha kualitetet. Do te jete nje nga lojtaret me te mire te Premier League pa asnje dyshim. Disiplina e tij ne stervitje eshte fantastike dhe lojtaret e tjere kane nje marredhenie shume te mire me te dhe fale tij te tjeret impenjohen me shume. Duhen falenderuar edhe prinderit e tij nese ai eshte i forte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.