Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

93 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Edhe Interi futet në garë për super talentin anglez (Video)

Edhe Interi futet në garë për super talentin anglez (Video)
Arbios Kryeziu

Sipas Gazzeta dello Sport, Interi mund të ketë një tjetër Ince në historinë e tij. Pas të madhit Paul Ince, Interi dëshiron edhe të birin Thomas Ince. Ai është një lojtar shumë i talentuar me një të ardhme të madhe. Thomas Ince është 21 vjeç dhe ka një kontratë me Blackpoolin deri në vitin 2014. Thomas Ince është i kërkuar nga shumë ekipe të medha angleze, ku listen e kryeson Liverpooli.

Me poshte keni nje video me paraqitjet e Paul Ince:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.