Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,505 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Edhe Mihajlovic nuk permbahet: “Pashe dje ndeshjen e Interit. A do dale njeri te na thote per VAR se cfare…”

Edhe Mihajlovic nuk permbahet: “Pashe dje ndeshjen e Interit. A do dale njeri te na thote per VAR se cfare…”
Inter Club Staff

Bologna eshte rikthyer te fitorja me ne fund, por Sinisa Mihajlovic nuk eshte aspak i lumtur ne kete moment.

Ai ka shperthyer pas ndeshjes se djeshme, ku ka folur me tone te larta per nje faull te padhene ndaj Palacios ne zone.

Ai rast nuk u pa as ne VAR, duke i mohuar keshtu Bolognes nje penallti te paster, por serbi nuk eshte treguar aspak i qete pas ndeshjes.

“Ne Rome na kane anulluar nje gol tjeter ne te njejten menyre. A mund te na thote dikush se pse VAR sot nuk nderhyri?”

“Kishte nje faull te paster, me siguri shume me i keq se ai i te dieles se kaluar, por askush nuk thote asgje. Askush.”

“Te na e thone se cfare duhet te bejme. Sipas meje VAR nuk duhet te nderhyje ne keto situata, por nese disa here e ben dhe disa here jo, atehere per cfare po e perdorim?”

“Une pashe ndeshjen e Interit, kishte nje penallti super te paster dhe nuk nderhyri as aty. Pastaj VAR nderhyn per nje faull ne mesfushe.”

“A do vihemi dakort sepse spo kuptojme me asgje. Eshte nje turp. Nuk mund te vazhdohet dot keshtu sepse ka njerez qe kete loje e dashurojne.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.