Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

467 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Edin Dzeko nuk e fsheh dot zhgenjimin e madh: “Doni ta dini per cfare me vjen me shume keq? Per ate qe…”

Edin Dzeko nuk e fsheh dot zhgenjimin e madh: “Doni ta dini per cfare me vjen me shume keq? Per ate qe…”
Inter Club Staff

Direkt pas vershellimes finale, i pari qe eshte ndalur dje perpara mikrofonave te Amazon Prime nga lojtaret ka qene Edin Dzeko.

Keto kane qene fjalet e tij:

“Sot na ka munguar goli sepse mendoj se nese do te kishim bere gol te paret ne, do te na kishte dhene besim edhe per me tej.”

“Kemi bere nje super ndeshje per 75 minuta ndaj Liverpool dhe i kemi detyruar ata te luajne me topa te gjate sot.”

“Me vjen keq. Eshte nje mekat qe te humbesh ne kete menyre. Me vjen vertete shume keq sepse meritonim me shume.”

Per cfare me vjen me shume keq?

“Me vjen me shume keq per faktin se ky Inter meritonte me shume. Me vjen keq te dalim te mundur ne kete menyre.”

“Kemi provuar gjithcka, kemi bere maksimumin per 90 minuta por nuk ka mjaftuar. Dalim me nje humbje, por me koken lart.”

“Por do ta provojme deri ne fund, nuk eshte nje rezultat i bukur por do te perballemi me te gjitha ndeshjet me radhe tani.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.