Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,390 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Efektet e para te Suning: Abonimet ne stadium ne rritje te ndjeshme. Objektivi…

Efektet e para te Suning: Abonimet ne stadium ne rritje te ndjeshme. Objektivi…
Inter Club Staff

Nje e dhene eshte e sigurte per sa i perkte tifozerise: Interi duket se do te konfirmohet ne krye te klasifikimit.

Ndodh prej shume vitesh tashme qe zikalterit edhe pse pas periudhes se Tripletes kane pasur nje mal me probleme, nuk jane braktisur kurre nga tifozeria zikalter.

Ne kete moment efekti Suning po peshon me shume se ardhja e De Boer, i cili eshte i lidhur me shume me rezultatet te cilat nuk kane qene ato te pritshmet kete fillim sezoni. Ne kete moment, fushata e abonimeve po ecen me ritme shume me te larta se sa ne vere dhe Suning po shtyn qe te kapet numri magjik prej 30.000 te abonuarish. Te mos harrojme qe Interi ishte skuadra e pare ne Itali per numer tifozesh ne stadium sezonin qe lam pas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.