Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

954 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Efekti Thohir: Ulet mosha mesatare e Interit!

Efekti Thohir: Ulet mosha mesatare e Interit!
Inter Club Staff

Po shikohen menjehere efektet e Erick Thohir ne skuadren e Interit.

Sipas asaj qe shkruan sot Tuttosport, mosha mesatare e Interit do te ulet akoma me shume kete sezon. Duke krahasuar ekipin e sotshem te Interit me ate te nje viti me pare ne momentin e grumbullimit, veme re nje Inter qe ka 31 lojtare dhe mosha mesatare eshte 25 vjec e 5 muaj.

Nje vit me pare ne kete date te dhenat tregonin se mosha mesatare e ekipit ishte 27 vjec e 6 muaj. Me pas do te jete fusha ajo qe do te tregoje nese kjo e dhene do te jete sinonim i kualitetit dhe kompetivitetit apo jo…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.