Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,533 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eintracht Frankfurt-Inter, formacionet e mundeshme: Eshte Kovacic dhe M’Vila…

Eintracht Frankfurt-Inter, formacionet e mundeshme: Eshte Kovacic dhe M’Vila…
Inter Club Staff

Sot Interi zbret ne fushe per miqesoren e pare pas rikthimit ne Europe nga turneu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Zikalterit do te sfidojne Eintracht Frankfurt dhe do te jete debutimi nga minuta e pare per kete sezon per Mateo Kovacic, i cili do te ule ne stol ne kete ndeshje Kuzmanovic. Ndeshja do te luhet ne stadiumin e Gjermaneve dhe ora e fillimit te takimit eshte 15:30, ne mesdite me oren lokale.

Ky eshte formacioni i mundshem i Interit ne kete ndeshje:

Ne porte: HANDANOVIC.

Ne mbrojtje: RANOCCHIA, VIDIC, JUAN.

Ne mesfushe: NAGATOMO, JONATHAN, M’VILA, KOVACIC, DODO’.

Ne sulm: BOTTA, ICARDI.

Nje foto e formacionit te mundshem te Interit dhe te Eintrachtit te Frankfurtit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.