Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eksperti i merkatos flet ashper: “Milan mund te mundohet sa te doje, por ne kete moment Inter me afer lojtarit te…”

Eksperti i merkatos flet ashper: “Milan mund te mundohet sa te doje, por ne kete moment Inter me afer lojtarit te…”
Inter Club Staff

Gianluca Scamacca eshtem e siguri nje nga objektivat me te rendesishem te Interit dhe zikalterit kane kohe qe levizin per te.

Por ne ditet e fundit eshte futur ne valle edhe Milan nga media te ndryshme qe flasin per Maldinin qe po tenton ta rrembeje nga Marotta.

“Puna e Interit ka kohe qe behet per lojtarin e Sassuolos. Ka pasur kontakte me vete lojtarin, me agjentin e tij por edhe me drejtuesite e Sassuolos.”

“Deshira dhe vullneti nuk i mungon Interit, por shume do te varet edhe nga cmimi qe do te kerkoje ne fund te fundit Sassuolo.”

“Por sipas informacioneve qe une kam sot, Milan mund te mundohet sa te doje, por ne kete moment Inter eshte me afer lojtarit te Sassuolos.”

“Qe Milan e pelqen shume lojtarin, ketu nuk kemi asnje dyshim. Por vetem Interi e ka ne dore te ardhmen e tij.”

“Nese Inter vendos ta marre, do e marre. Nese Inter vendos te mos e marre, atehere Milan do kete mundesi te futet ne gare.”

“Gjithesesi, shume do te varet se si do te evoloje situata ne ditet dhe ne javet ne vazhdim. Do te jete nje merkato shume interesante.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.