Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

360 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

EL: Dnipro-Inter, do te drejtoj gjermani Felix Zwayer…

EL: Dnipro-Inter, do te drejtoj gjermani Felix Zwayer…
Bujar Berishaj

UEFA ka caktuar gjermanin Felix Zwayer per te drejtuar ndeshjen mes Dnipro dhe Inter, e vlefshme ndeshjen e pare ne Europa League, e programuar qe te luhet te enjten ne Kiev.

Zwayer, arbiter nderkombetar nga 2012: debutimi i tij ne kompeticionet evropiane daton nga shkurti 2014 ne Europa League. Si asistent do te kete Holger Henschel dhe Marco Achmuller. Arbiter i katert do te jete Frank Willenborg. Asistent shtese Bastian Dankert dhe Daniel Siebert.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.