Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Empoli-Inter, Spalletti grumbullon 22 lojtare: rikthehet edhe Nainggolan bashke me…

Empoli-Inter, Spalletti grumbullon 22 lojtare: rikthehet edhe Nainggolan bashke me…
Inter Club Staff

Luciano Spalletti ka grumbulluar 22 lojtare per sfiden kunder Empolit qe eshte e vlefshme per javen e 19 te Serie A e qe eshte ne program te luhet neser pasdite ne Castellani ne oren 15:00. 

Kjo eshte lista e plote e lojtareve te grumbulluar: dy jane rikthimet qe bien ne sy, ai i Radja Nainggolan dhe rikthimi i Joao Miranda.

Kjo eshte lista e plote: 

Portiere: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

Mbrojtesa: 2 Vrsaljko, 6 De Vrij, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 23 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushore: 5 Gagliardini, 8 Vecino, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 20 Borja Valero, 44 Perisic;

Sulmuesa: 9 Icardi, 10 Lautaro Martinez, 11 Keita Balde, 16 Politano, 87 Candreva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.