Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

377 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Endrra e Boterorit per Kroacine, Kovacic i grumbulluar

Endrra e Boterorit per Kroacine, Kovacic i grumbulluar
Andi Prifti

Eshte edhe Mateo Kovacic, mesfushori i Interit, ne listen e 25 lojtareve qe ka grumbulluar trajneri i Kroacise Niko Kovac per ndeshjen e rendesishme kudner Islandes, formacioni me te cilet do te luajne kroatet per ndeshjen qe mund t’i çoje ne Boterorin 2014 ne Brazil. Kovac ka besim tek djemte e tij: “Kam besim sepse ata do bejne gjithçka qe kane mundesi per ta mbyllur sa me mire kete takim dhe per te marre kualifikimin per ne Boteror.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.