Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,078 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Entuziazem per Guarin ne Appiano. Cambiasso..

Entuziazem per Guarin ne Appiano. Cambiasso..
Ardi Deda

Duke folur nga qendra sportive Angelo Moratti ne Appiano Gentile, i derguari i Sky Sport 24 Andra Paventi  flet per klimen rreth skuadres ne kuader te ndeshjes kunder Fiorentines dhe si Inter mund te zbrese ne fushe kunder tyre. “Entuziazem i madh si ne hyrje dhe ne dalje per Fredy Guarin qee do te jete nje nga titullaret ne ndeshjen kunder Fiorentines duke ardhur pas nje paraqitje te mire kunder Sassuolos – pohon Paventi. Mazzarri ne stervitjen e fundit ka provuar edhe Cambiasson perpara mbrojtjes, duke testuar keshtu keshtu kthimin e tij pas nje problemi te lehte qe kishte kondicionuar dhe ndaluar ne ndeshjet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags